Katılımcı Görüşleri

Ana sayfa / Katılımcı Görüşleri

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

Emrullah KABA

GÖRÜŞ: Hayatımızdaki bazı iletişim eksikliklerini tamamlamamıza yardımcı olmaya çalışan güzel bir etkinlik.

Murat KOCAMAN

GÖRÜŞ: Bence toplum için çok yararlı bir program, iletişim hakkında bilmediğimiz kavramlar ve konular hakkında aşina olmamızı sağladılar.

Muhammet Emin GÜLTEN

GÖRÜŞ: Hayatımızdaki ilişkilerimize ve iletişimimize yön verebilmemizi amaçlayan ve bu konuda bilgi vererek başarıyı yakalamamızı sağlayan güzel bir iletişim zirvesiydi.

Oktay ULUDAĞ

GÖRÜŞ: Çok bilgili bir seminer, iletişimi çok iyi anlatıyorlar. Hayatımızda bu seminerden çok faydalanabiliriz.

Umut ÇAKIR

GÖRÜŞ: İnsanlara çok faydalı olduğunu düşünüyorum ve toplumun her kesimi faydalanmalı.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Hanife Saliha ÖZDİKMEN

GÖRÜŞ: İletişimin kapsamlı bir şekilde özelliklerinin bilgisini aldım.

Işıl Eda KÜÇÜKAKÇA

GÖRÜŞ: Gündelik hayatta ihtiyaçları ve beklentileri karşılayan verimli konuları içeriyor.

Ülkünur TEPE

GÖRÜŞ: Bir iletişimci olarak içerik bakımından olumlu ve farklı bilgilerin verildiğini düşünüyorum. Hem mesleki hayatımda hem de günlük hayatta verimli, kullanabileceğim bilgiler iletildi.

Hazal ERGEN

GÖRÜŞ: Mükemmel bilgiler verildi. Hayattan ve insanlıktan özel iletişim bilgileri verildi. Bilmediğim bir çok şey öğrendim.

Ahmet ARGILLI

GÖRÜŞ: İletişim hakkında bireye faydalı olabilecek, iletişim ve kişiler arası iletişim konuları ele alındı. Bir iletişimci olarak iş hayatımda yararlı olacağını düşünüyorum.

Resul KONUK

GÖRÜŞ: Bildiğim şeyleri nasıl ifade edeceğim konusunda yeni fikirler edindim. Biraz ilim öğrendim aydınlandım.

Canan ÇETİN

GÖRÜŞ: Çok etkili bir sunum yapıldı, kendimi yeniden keşfettim diyebilirim. Tebrik ediyorum.

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ

Adalet AKBOĞA

GÖRÜŞ: Bir insanın iletişim hakkındaki eksiklerini giderebilmesi için güzel bir program oldu.

Tuğçe YURDAKUL

GÖRÜŞ: Konuyu o kadar güzel ifade ettiniz ki ben o kadar sabırsız bir kişiliğe sahip olduğum halde bir şeyleri daha iyi yapmayı öğrendim. İletişimin nasıl yapılacağı hakkında net bilgiye sahip oldum.

Tuğba EREN

GÖRÜŞ: Doğru iletişim nasıl kurulur sorusuna cevap veriyor. Kiminle nerde nasıl konuşmamız gerektiği hakkında güzel bilgiler aldım.

Zeynep AKDAĞ

GÖRÜŞ: İletişim hakkında doğru bildiğimiz yanlışlarımızı öğrenme ve etkili iletişim kurmayı öğreten bu konferansta kendimizi değiştirebiliriz.

Büşra BOZDEMİR

GÖRÜŞ: İnsanlara fayda sağlamaları açısından çok güzel bir uygulama olmuş. İnsanlar bilinçleniyor ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Bana çok şey kattı.

Özgür Can ÇAĞLAN

GÖRÜŞ: Günlük hayatımızda iletişim kurarken bize önemsiz detaylar gibi görünen durumların iletişimde önemli bir güç olduğunu, göremediğimiz küçük ama önemli detayları bu konferansta kavradım.

Merve TIRAŞ

GÖRÜŞ: İnsanların içlerindeki düşüncelerini kendilerine açıklayamadığı, göremediği hisleri görmemize neden oluyor. Hayattaki iletişimin ne kadar önemli olduğunu gördük.

M. Emin ALCI

GÖRÜŞ: Toplum olarak iletişimde ne kadar eksik olduğumuzu gözler önüne serdi. Etkileyici bir zirve..

Hivda ÇELİK

GÖRÜŞ: İletişimin temelinde ne olduğunu anladım. Sorunların giderilmesinde iletişimin rolünü ve sorunların, problemlerin kötü olmadığını iyi anladım.

Abdulaziz ARTAN

GÖRÜŞ: Hayatımızda doğru bildiğimiz şeylerin çoğunun yanlış olduğunu bu konferans sayesinde anlamış oldum. Önyargı, kıyas, mutluluk bu kavramlar iyi anlatıldı.

GELİBOLU MESLEK YÜKSEKOKULU

Eda PALABIYIK

GÖRÜŞ:  seminerin katkılı ve yararlı olduğunu düşünüyorum. Olaylardaki somut ve soyut kavramını görmeyi öğrendim. Etkinlik ve uygulanabilirlik hakkında bilgi edindim.

Cansu PAMİR

GÖRÜŞ: iletişimin hayatımızdaki önemini ve yerini daha iyi anlamamı sağladı

Nurten AY

GÖRÜŞ: böyle tür seminerler kişilerin gelişimi için çok önemlidir. Çok etkili bir seminerdi.

Samet ŞAHİN

GÖRÜŞ: nasıl iletişim kurulacağına dair daha fazla bilgi edindim.

Tunay ŞAHİN

GÖRÜŞ: Geleceğe yönelik ve hayata dair çok önemli ve her zaman ihtiyaç duyabileceğimiz bilgiler öğrendik. Çok önemli ve her insanın öğrenmesi gerektiği konuda bir seminerdi.

Barış CAN

GÖRÜŞ: çok memnun kaldım. Geleceğe ve hayata dair çok önemli bilgiler verildi.

Alper AYDIN

GÖRÜŞ: insanların davranışlarından ve tepkilerinden daha detaylı çıkarımlar yapabilme konusunda güzel bir eğitim.

Zafer ALTUNTAŞ

GÖRÜŞ: birçok konu hakkında aydınlanmamıza sebep oldular. Gayet başarılı bir program.

Burcu UYGUN

GÖRÜŞ: bizi ileriye götürecek hayatta başarıya götürecek ve bilgilendirmekle beraber gayet güzeldi.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ ÇARŞI YERLEŞKESİ

Salise SAPAN

GÖRÜŞ: Ben bu programdan çok keyif aldım. Kendime her anlatıcı ile hayatıma nokta vuruşlar yaptım. Buna ihtiyacım varmış. Teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Gizem YONAR

GÖRÜŞ: Bu etkinlik iletişim hakkındaki düşüncelerimi çok değiştirdi. Bu yöntemler ile düşüncelerimi aktarırken farklı yöntemleri bildiğim için daha doğru iletişim kurabileceğim.

Merve KÖMEÇOĞLU

GÖRÜŞ: İletişim zirvesi insanlarla kurduğumuz iletişimdeki yanlışlıkları fark etmemi sağladı. Burada öğrendiğim bilgileri hayatımda uygulamaya çalışacağım.

Yeşim BALİN

GÖRÜŞ: çok faydalı bir program. İnsanlarla olan iletişimi kavramak için başarılı bir çalışma

Elif Dicle YAŞAR

GÖRÜŞ: insanlarla olan iletişimi kolaylaştırmak için yapılmış başarılı bir etkinlik. Umarım herkese ulaşabilirsiniz.

İlayda AKTEPE

GÖRÜŞ: unuttuğumuz şeyleri hatırlatan örneğin sosyal medyanın normal hayatımızdan aldıklarını hatırladım. Genel bilgi edindim.

S. Beyza DEMİR

GÖRÜŞ: insanların hayatını kolaylaştıracak bilgiler içeriyor. Düzenli bir hayat için gerekli bilgileri de içeriyor. Kendimi tanımama yardımcı oldu.

Azize ÇALIŞKAN

GÖRÜŞ: ilişkilerde ne olursa olsun dozunu bilmeliyiz. Gayet güzel bir seminer. Çok faydalı. Hayatımızda bizim fark edemediğimiz yanlışlarımızı doğrularımızı öğrendik.

Merve YAVUZ

GÖRÜŞ: basit cümlelerle ve güzel örneklerle akılda kalıcılığı sağladı. Bildiğimiz ama uygulamadığımız gerçekler fark etmemizi sağladı.

Azize ÇALIŞKAN

GÖRÜŞ: hayatımızda yaptığımız yanlışları öğrendim sayenizde. Çok faydalı bir seminer oldu. İletişimin ne olduğunu, iletişimin alt dallarını öğrendim. Biz iletişimin ne olduğunu bilmiyormuşuz ama öğrendik. Çok teşekkür ederiz her şey için. Hem karnımızı doyuruyorsunuz hem de beynimiziJ

MARMARA ÜNV. BAŞIBÜYÜK YERLEŞKESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Mervegül OKUR

GÖRÜŞ: “Bir insan bedel ödedikçe kıymet kazanır” bu söz bende iletişimle ilgili kaliteli vizyonlar kazandırdı. Bunu bana öğrettiğiniz için teşekkür ederim.

İrem ÜNAL

GÖRÜŞ: insanın önce kendisini sonra çevresini tanımasını sağlayan değerli bilgiler vardı.

Yunus Kubilay ÇETİN

GÖRÜŞ: ülkemizin en büyük sorunlarından biri olan iletişim için hazırlanan bu zirvede kendimi ve eksik taraflarımı geliştirmek için güzel bir fırsat.

Münevver Ezginur ÜNNÜ

GÖRÜŞ: anlaşılır, net ve faydalı iki gün geçirme fırsatım oldu. İlişkilerde kendime ve egoma dışarıdan bakabilme, kendimi gözlemleyebilme fırsatım oldu. Her şey düzenli ve güzeldi.

Tuğba YALVAÇ

GÖRÜŞ: hayata ve insanlara dair yeni, farklı bir bakış açısı getirdiğini düşündüğüm eğitici, öğretici konuşmalar yapıldı. Etkili ve bilgilendirici bir seminerdi.

Hazal TEKİN

GÖRÜŞ: çok eğitici ve yapıcı bir seminer olduğunu düşünüyorum. İnsanlara daha anlayarak, yapılarını çözerek bakmaya başladım.

Meltem SÜEL

GÖRÜŞ:  gayet bilgilendirici oldu. Sadece bir günde bile davranışlarımda değişiklik yarattı. İnsanlarda karakter analizi bile yapmaya başladım.

İbrahim AĞIRDİL

GÖRÜŞ: Hayatın içinden örneklerle farkında olmadığımız yanlışları görmemizi sağlayan eğitim. Bunu da sıkmadan keyifli hale getirerek anlatılan eğitim.

İnci CEM

GÖRÜŞ: Çok keyif aldım. Çok eğitici ve bize günlük hayattaki yaklaşımlarımızı bu eğitimden sonra daha bilerek daha farkındalıklar sağladı.

Beyzanur YILMAZ

GÖRÜŞ: kendi özelliklerimin, temsil yöntemlerimin neler olduğunu öğrendim. Buradan çıktığımda öğrendiklerimi insanlara uygulamak da çok hoşuma gitti.